Apkabink mane

Sausio 23 dieną „Šokliukų“ grupės vaikai, drauge su pedagogėmis Jurga, Dalia, Jūrate ir meninio ugdymo mokytoja Girda apsilankė Šeškinės bendruomenės šeimų namuose.

Nuoširdus spektaklis „Apkabink mane“ ir rankų darbo dovanėlės nuskaidrino senolių popietę vaikystės, garsaus juoko ir amžinų vertybių spalvomis.

Stebėjau žiūrovus. Mačiau, kaip senolių veiduose pražydo „storiausios“ šypsenos (taip sako vaikai, komentuodami savo piešinius).

„Kartais, įsijungus nuovargiui ar sveikatos negalavimams pamirštame, koks džiaugsmas yra vaikai“, – komentavo garsiai plodama močiutė.

Mūsų akyse fejerverkais šaudė ori, graži ir gero nusiteikimo nestokojanti, laiko išvagotais veidais besišypsanti senatvė. Ir kitokia, mūsų pačių išeinanti jaunystė. Ir tą akimirką nebežinojau, kas yra gražiau.

Grįžome į darželį tylomis, kiekviena savyje norėdama išlaikyti apėmusį jausmą, kad šiandien padarėme kažką labai gero.