Atvira ugdomoji veikla „kamuoliukas greituoliukas“

Prisirinkus pilnas pintines įvairių dydžių ir spalvų kamuoliukų, apsiginklavusi pedagoginėmis žiniomis ir šypsena sausio 22 dieną „Kiškučių“ grupės auklėtoja Asta Girnienė pakvietė koleges i atvirą veiklą „Kamuoliukas greituoliukas“.

Klausydamiesi pasakos, ridendami ir mėtydami kamuoliukus, vaikai įtvirtino sąvokas didelis – mažas, greitas – lėtas, minkštas – kietas, įvardino spalvų pavadinimus, turtino žodyną, daug pasakojo, mokėsi mintinai eilėraštukų ir ugdė(si) iniciatyvumo, skaičiavimo – matavimo, tyrinėjimo, santykių su suaugusiais ir bendraamžiais gebėjimus.

Asta pademonstravo, kaip pasirinkus aktualią vaikui temą bei pasigaminus originalių rankų darbo ugdymo(si) priemonių net ankstyvajame amžiuje galima turiningai ugdyti vaikus ir įgyvendinti savo pedagoginius siekius.

 Ikimokyklinio ugdymo programoje pabrėžiama, kad žaidimas turėtų būti pagrindinė vaikų ugdymosi forma. Asta, tau pavyko.

Ačiū už įkvėpimą ieškoti naujų ugdymo metodų ir būdų, už diskusiją apie tai prie apvalaus stalo, už drąsą dalintis, už vaikų išgyventas emocijas, šiuolaikinį požiūrį į vaiką ir meilę savo darbui.

Skip to content