Bičiulystė

„Aitvariukų“ ir „Skruzdėliukų“ grupių BIČIULYSTĖ, prasidėjusi projektu „Voro ir slieko draugystė“ subūrė vaikus vabzdžių, voragyvių, sliekų tyrinėjimams ir buvimui kartu gimtadienių, kalendorinių švenčių metu.

Gruodžio 4 dieną voratinkliais apipintoje muzikos salėje projektą vainikavo linksmas, įtaigus spektaklis, kurio metu žiūrovai stebėjo ir aiškinosi, ar įmanoma voro, slieko ir drugelio draugystė.

Simboliška, kad būtent šiandien, kai darželio langai „pabalo“ ir pasipuošė karpiniais, kai grupėse užsidegė Adventiniai vainikai, mes pajutome GERUMĄ, vaduojant drugelį iš voro pinklių, SAVITARPIO PAGALBĄ, ieškant salėje pasislėpusio maisto vorams, DRAUGYSTĘ, kunkuliuojančią vinguriuojančią kiekviename slieko judesyje, DĖKINGUMĄ, vos įžiūrimą, bet juntamą širdimi kuklioje drugelio šypsenoje, PASIAUKOJIMĄ, vorui tapus vegetaru.

Egle, Oksana ir Inga. Ačiū už bičiulystės pamokas, už akimirkai sugražintą spalvotą rudenį ir norą dalintis. Darbais, mintimis, idėjomis.

O dabar žiūrime šventės akimirkas, spaudžiame SAVE mygtuką, išsisaugome gražiausias projekto akimirkas, dedamės vilnones pirštines ir skubame ruoštis KALĖDOMS.