Diena ateities mokykloje

Jau keletą savaičių „Pelėdžiukų“ ir „Skruzdėliukų“ mokytojos ieško pin kodo vaikų smalsumui atrakinti. Įsibėgėjus STEAM projektui „Alfa kartos pin kodo beieškant“ mokytojos Oksana, Vaida, Daiva ir Inga vasario 12 d. pakvietė vaikus ir darželio koleges į „Ateities“ mokyklą, kurioje virtualus robotas lydėjo vaikus į inžinerijos, matematikos, gamtos mokslų ir technologijų pamokas. Su aktyvuotomis mokslui apyrankėmis  bei asmeniniu pin kodu vaikai susirado naujus klasės draugus, savo mokytoją ir pamokų metu siekė aukšto įvertinimo žinių vertinimo kortelėje.

Ugdytiniai išbandė virtualios realybės akinius, varžėsi, kas pastatys aukščiausią sauso ledo skulptūrą, plokštumoje konstravo šviečiantį statinį  – namą, naudodami mėlynąjį gūžinį kopūstą kaip indikatorių, suskirstė įvairius skysčius į šarmus, neutralius ir rūgštis. Pertraukų metu laisvalaikio erdvėse išbandė inovatyvius žaislus, pasinaudodami Youtube platforma išbandė „Just dance“ šokius.

Ateities mokyklos robotukas buvo labai patenkintas ir vaikų mokėjimą mokytis įvertino aukščiausiu koeficientu.

Buvo integralu. Buvo nauja. Buvo orientuota į šiuolaikinį vaiką. Buvo atradimų. Buvo praktikos. Buvo šypsenų. Buvo motyvacijos mokytis.

Oksana, Vaida, Daiva ir Inga. Mes puiki komanda. Kolegės sakė: – „Tokia komanda gali viską“.

P.S: Būkite atsargūs. „Pelėdžiukų“ ir „Skruzdėliukų“ grupėse siaučia „Mėgintuvėlio“ virusas. Todėl  dabar bėgame į grupes matuoti vaikams maksimaliai pakilusios smalsumo temperatūros.

Skip to content