Kamuolių diena, skirta pasaulio krepšinio čempionatui

Kada prasideda žmogaus kelias link didelių olimpinių pergalių?

Vaikystėje. Tais pirmais kartais, kai užsidega noras būti stipresniam, greitesniam ar vikresniam už kitus. Ne dėl apdovanojimo. Dėl savęs. Labai gerai tai žinodama, „Bitutės“ olimpinio darbo grupė, išdidžiai nešina olimpine vėliava ir nekreipdama dėmesio į besikandžiojantį šaltuką, spalio 7 dieną pakvietė ugdytinius į KAMUOLIO dieną ir vėl subūrė judėjimui.

Tinklinio, boulingo, krepšinio, futbolo ir linksmųjų kamuoliukų aikštelėse vaikai išbandė sporto šakas, susijusias su kamuoliu.

Matėm daug taiklių metimų, neįtikėtinų įvarčių ir net užfiksavome kelis straikus.

Mielas „Bitutės“ auklėtini. Laikyk stipriai rankose kamuolį.

Mes jau dabar laukiame tavo ateities pergalių.

Skip to content