Kinas po atviru dangumi ŠEŠKINĖJE

Rugsėjo 11 d. 19 val. lauke, šalia Šeškinės centrinės aikštės (Šeškinės g. 28) vyks kino vakaras visiems gyventojams! Žiūrėsime lietuvišką komediją ,,Importinis jaunikis”

Sėdimų vietų skaičius ribotas, prašome visų pagal galimybes atsinešti ant ko atsisėsti!

KAUKĖS RENGINIO METU YRA PRIVALOMOS

Renginys finansuojamas pagal Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2020 metų veiksmų plano įgyvendinimo 1.1.5. priemonės „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ įgyvendinimo Vilniaus miesto savivaldybėje projektų atrankos konkurso asociacijos ,,Šeškinės bendruomenių sąjunga” laimėta projektą ,,Šeškinės gyventojų įtrauktis į bendruomenės gyvenimą per mobilias užimtumo veiklas ,,Šeškinė 360 laipsnių kampu“

Pirmininkas Olegas Beriozovas

Skip to content