Lietuvos mažųjų žaidynių finalinis festivalis Panevėžyje

Balandžio 13 dieną „Bitutės“ komanda Panevėžio Aukštaitijos sporto komplekse susitiko su vaikais iš visos Lietuvos žaisti, bendrauti, varžytis ir bendradarbiauti. „Bitutės“ auklėtiniai puikiai įveikė rankinio, regbio, futbolo, tinklinio, irklavimo rungtis, paliko rankos atspaudą žvaigždžių alėjoje, kartu su LT Ąžuolu ir šuolininku į tolį Adrijumi Glebausku įsiamžino prie „Lietuvos mažųjų žaidynių“ fotosienelės. Laimėti medaliai ir taurė dar ilgai primins, kad viskas įmanoma, jei „MES UŽ SPORTĄ“

Buvo gera ir svarbu būti dalimi projekto, kurio kertiniai atskaitos taškai – Draugystė, Pagarba ir Tobulėjimas.

Ačiū projekto organizatoriams: Lietuvos tautiniam olimpiniam komitetui ir Respublikinei ikimokyklinių ugdymo įstaigų kūno kultūros pedagogų asociacijai.

Skip to content