Mums smagu, kai mes kartu

Kokiose šeimose auga mūsų ugdytiniai? Ką jie veikia, kokias tradicijas ir vertybes puoselėja? Tokius klausimus iškėlė „Žvirbliukų“ grupės auklėtojos ir vėlų lapkričio 13 dienos  vakarą pakvietė „Žvirbliukų” bendruomenę į šeimų prisistatymo vakaronę „Mums smagu, kai mes kartu”.

Tėveliai su vaikučiais buvo paruošę „namų darbus” – pasakojo apie savo šeimą, rodė išradingus, akrobatinius, muzikinius pasirodymus, demonstravo kulinarinius gebėjimus. Pertraukėlių metu visi piešė kaimynystės schemas, mokėsi šokių žingsnelių, užrištomis akimis turėjo atpažinti savo vaiką, vyko ropliukų lenktynės. Vakaras prabėgo tiesiog nepastebimai.

„Žvirbliukų“ grupės bendruomenei buvo gera kartu. Tai pajutau tiesiog eidama pro muzikos salę namo. Sustojau prie uždarytų salės durų ir slapta pasiklausiau jų gyvo šurmulio. Emocija persidavė. Man nebesinorėjo namo. Nueidama pagalvojau, jei mano šeima būtų šios vakaronės dalyvis, ką parodytume kitiems? 🙂 Tik vėliau supratau, kad su šypsena lūpose grįžau namo ir savo mylimiausius apkabinau stipriau nei bet kada.

Skip to content