Olimpinė futbolo diena

Olimpinę FUTBOLO dieną „Bitutės“ vaikai susipažino su Japonijoje populiariausia sporto šaka – futbolu.

„Bitutės“ pievoje ir vėl skambėjo olimpinis himnas, vyko azartiškos estafetės, skambėjo juokas, o mokytojai, stovėdami prie futbolo vartelių vos spėjo skaičiuoti įmuštus įvarčius.

Labai didžiuojamės, kad šiandien „Bitutės“ olimpinę vėliavą iškėlė ilgametis Vilniaus „Žalgirio“ vartininkas, TSRS tautų spartakiados, studentų žaidynių ir Universiados čempionas Alvydas Koncevičius.

Džiaugiamės dar viena labai aktyvia diena „Bitutėje“ ir dėkojame futbolo akademijai „Geležinis vilkas“ treneriui Ernestui Malkevičiui už futbolo dienos organizavimą, dovanėles mažiesiems sportininkams ir bendradarbiavimą.