OLIMPINĖ KREPŠINIO DIENA

„Bitutės“ namelyje ir toliau vyrauja olimpinės nuotaikos.

Jeigu vakar darželio mokytojai, prilipę prie langų stebėjo mokyklos stadione vykstančius paruošiamuosius darbus bėgimui, tai šiandien vaikai, pasistiebę ant pirštų galiukų ir prispaudę skruostus prie lango stiklo, džiaugėsi matydami, kaip darželio pievoje plevėsuoja reklaminė sostinės krepšinio mokyklos burė, į eilę rikiuojami krepšinio kamuoliai ir yra ruošiamasi smagiam oranžiniam sportiniam nuotykiui. Mat jau eidami į darželį lauko stende mažieji perskaitė, kad šiandien – Olimpinė krepšinio diena ir “Bitutėje” sulauksime garbių svečių, kurie teisėjauja krepšinio varžybose ir treniruoja krepšininkus.

Į dangų pakilusi olimpinė vėliava pakvietė ugdytinius suvaldyti krepšinio kamuolį, pademonstruoti vikrumą, išbandyti taiklumą ir drauge sukurti originalų rudeninį krepšinio kamuolį iš gamtinės medžiagos.

Ačiū ištikimiems partneriams – Sostinės krepšinio mokyklai, neformalaus ugdymo krepšinio treneriui Pauliui Cineliui, ugdytinės Jonės tėčiui Audriui ir kūno kultūros mokytojui Gediminui Bražioniui už galimybę vaikams plėsti žinias apie krepšinio sporto šaką.

Skip to content