Origami paroda „DRAUGYSTĖS TILTAS SU JAPONIJA“

Vilniaus lopšelis-darželis „Bitutė“ organizuoja respublikinę ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų vaikų, tėvų ir pedagogų kūrybinių darbų origami parodą, skirtą Tokijo olimpinėms žaidynėms ,,Draugystės tiltas su Japonija“

Tikslas – skatinti domėtis Japonijos kultūra ir tradicijomis per saviraišką ir kūrybiškumą.

Uždaviniai:
1. Plėsti žinias ir domėjimąsi Japonijos kultūra, išbandant popieriaus lankstymo-origami meno rūšį.
2. Lavinti motoriką, atmintį ir erdvinį mąstymą.
3. Siekti rezultato, įgyvendinant sumanymą.
4. Ugdyti vaikų vizualinę raišką ir kūrybiškumą, popieriaus lapą paverčiant meno kūriniu.
5. Skatinti ugdymo įstaigų bendravimą ir bendradarbiavimą.
6. Sutelkti bendruomenę kūrybiniams ieškojimams, puošiant įstaigos vidaus ir lauko erdves.

Parodos trukmė – nuo 2021 m. rugsėjo 20 d. iki 2021 m. lapkričio 3 d.
Lankstiniai bus demonstruojami Vilniaus lopšelio-darželio „Bitutė“ patalpose. Iš atsiųstų nuotraukų iki 2021 m. lapkričio 3 d. bus sukurtas filmukas ir patalpintas Vilniaus lopšelio-darželio „Bitutė“ internetinėje svetainėje: https://darzelisbitute.lt/
Parodai pateikiamų darbų atlikimo technika-lankstiniai.

Parodos dalyvio paraiška
Parodos nuostatai