Nuoširdžiai dėkojame visiems, kurie pervedė dalį savo gyventojų pajamų mokesčio
lopšeliui-darželiui „Bitutė“. Kviečiame ir toliau pasinaudoti proga ir 2022 metais nelikti abejingais bei skirti 1,2 proc. GPM mūsų įstaigai, kad galėtume ir toliau kurti saugią, estetišką ir inovatyvią edukacinę aplinką.

2021 metais buvo atnaujintos edukacinės lauko erdvės, išgenėti medžiai, įsigyti edukaciniai paukščių ir vabzdžių lauko tentai. Įrengta lauko bibliotekėlė, sutvarkyta ir praturtinta lauko skaitymo erdvė stalu su suoliukais.

2022 metais už gautas paramos lėšas planuojama įrengti daugiafunkcinę pavėsinę – lauko klasę, siekiant užtikrinti vaikų ugdymą(si) lauke bet kokiu oru. Nauja erdvė paįvairins ir praturtins ugdymo(si) procesą ir padės artėti prie Geros mokyklos koncepcijoje išsakytos vizijos, kad mokymas(is) turėtų vykti ne vien tradicinėje klasės erdvėje, o „klasėse be sienų“.

ATKREIPIAME DĖMESĮ, KAD JUMS PAPILDOMAI TAI NIEKO NEKAINUOS. TIESIOG – TAI PROCENTAI NUO TOS MOKESČIŲ SUMOS, KURI JAU SUMOKĖTA VALSTYBEI.

Jei norėtumėte skirti 1,2 proc. paramą internetu:

1. Prisijunkite prie Elektroninės deklaravimo sistemos (EDS).
  2. Viršutiniame horizontaliajame EDS meniu pasirinkite ,,Deklaravimas”, tada kairiajame vertikaliame meniu –  ,,Pildyti formą”.
  3. Pasirinkite ,,Prašymas skirti paramą”.
  4. Užpildykite FR 512 v.4 formą tiesiogiai EDS portale.
  5. Formoje užpildykite asmeninius duomenis bei (!) pažymėtus  laukelius, (! pažymėtus laukelius užpildyti būtina):

(!) 5 Mokestinis laikotarpis – 2021

(!) 6S Mokesčio dalį skiriu paramos gavėjams –

(!) E1 Gavėjo tipas – 2 [paramos gavėjas]

(!) E2 Gavėjo identifikacinis numeris (kodas) – 190031797

E3 Mokesčio dalies paskirtis –

(!) E4 Mokesčio dalies dydis – iki 1,2

E5 Pildoma tik norint paramą skirti ilgiau kaip 1 metus – vėliausiai iki 2024 m.

Drauge kurkime nepakartojamas bei funkcionalias erdves, formuokime darželio aplinkos savitumą.

Įstaigos rekvizitai
Paramos gavėjas – Vilniaus miesto lopšelis-darželis „Bitutė“
Įstaigos kodas 190031797
Adresas Paberžės g. 20 LT-07145, Vilnius