Pranešimas tėvams

Gerbiami tėvai

     Informuojame, kad mūsų darželio dviem vaikams patvirtintas susirgimas COVID-19 liga. Prašome Jūsų išlikti ramiems ir pažymime, kad buvo nedelsiant imtasi visų reikiamų saugumo priemonių:

  • individualiai susisiekta su asmenimis, turėjusiais artimą kontaktą su sergančiuoju, t. y. su asmenimis, bendravusiais su sergančiuoju ilgiau nei 15 min. 2 metrų atstumu 72 val. laikotarpiu iki simptomų pradžios arba teigiamo testo rezultato;
  • artimą kontaktą su sergančiuoju turėję asmenys individualiai informuoti ir izoliuojasi;
  • darželio patalpos dezinfekuotos ir gerai išvėdintos. 2020 m. spalio 27 d. 8.30 val. atvyks UAB „Ecoservice“ įmonės darbuotojai, kurie atliks „Boružėlių‘ grupės, muzikos-sporto salės ir švietimo pagalbos specialistų kabineto dezinfekciją;
  • minimai grupei ugdymas bus organizuojamas nuotoliniu būdu;
  • aktyviai bendraujama su specialistais, Vilniaus miesto savivaldybės administracija ir Visuomenės sveikatos biuru bei vykdomi visi jų nurodymai ir rekomendacijos.

Prašome atidžiai stebėti savo ir vaikų sveikatos būklę, karščiuojant ar jaučiant peršalimo požymius, konsultuotis su šeimos gydytoju.

2020 m spalio 26 dieną apie susirgimą   „Boružėlių“ grupėje buvo informuota Vilniaus miesto savivaldybės administracijos vyriausioji patarėja Alina Kovalevskaja ir visi tolimesni veiksmai vykdomi pagal NVSC ir Savivaldybės sudarytą planą.

  • 2020 m. spalio 26 d. Nacionaliniam visuomenės sveikatos centrui bus išsiųstas „Boružėlių“ grupės vaikų sąrašas su abiejų tėvų kontaktais dėl nedarbingumo gavimo.
  • Nuo 2020 m. spalio 26 d. iki 2020 m. lapkričio 1 d. „Boružėlių“ grupė uždaroma. Grupės vaikai ir artimą kontaktą turėję darbuotojai (dvi mokytojos ir mokytojos padėjėja)  bus saviizoliacijoje.

Situacijai keičiantis, nedelsdami informuosime papildomai.

Saugokime save ir kitus!

 

Pagarbiai

Vilniaus lopšelio-darželio „Bitutė“ administracija

 

 

Skip to content