Respublikinė ikimokyklinių ir priešmokyklinių įstaigų „Bitutė“ foto paroda-konkursas

Nuolatos girdime nuogąstavimus dėl klimato kaitos grėsmės, piktnaudžiavimo pesticidais, besaikio išteklių vartojimo ir kitų aplinkosaugos problemų, tačiau yra dar viena planetos gerovei kylanti grėsmė – spartus bičių populiacijos nykimas. Bičių reikia daugeliui žemės ūkio augalų apdulkinimui, taigi jų žūtis padarytų didelį ekonominį ir ekologinį poveikį.

Įsijungę į Aplinkos ministerijos https://am.lrv.lt/ organizuojamą ir Urbanbee.lt https://www.urbanbee.lt/ vykdomą miesto bitininkystės skatinimo projektą, įsirengę rankų darbo avilius ant darželio pastato stogo su bakfasto veislės bitėmis, prisidedame prie nykstančių bičių išsaugojimo ir tuo pačiu kuriame tvarią, sąmoningą ir ekologišką  bendruomenę.

2022 m. gegužį pradėjome vykdyti aplinkosauginį visuomenės švietimo projektą „Atvėrus bičių avilio duris“ ir kviečiame Vilniaus, Panevėžio raj. Naujamiesčio, Druskininkų, Mažeikių, Klaipėdos, Kauno, Jonavos lopšelių-darželių „Bitutė“ bendruomenes dalyvauti foto parodoje – konkurse „Gyvybė gėlės žiede“.

Aplinkosauginė paroda padės vaikams pajusti gamtos vientisumą ir harmoniją, stebint/tyrinėjant ir atrandant bitės/augalo ryšius, ugdyt(is) pagarbą gyvybei, stiprinti gamtojautą bei suburs Respublikos lopšelių-darželių „Bitutė“ bendruomenes aplinkosauginei komunikacijai, ekologinių idėjų sklaidai.

Parodos Gyvybė gėlės žiede nuostatai

Skip to content