Respublikinis ikimokyklinio ugdymo įstaigų ankstyvojo amžiaus vaikų šokis „Linksmosios rankytės“

Vilniaus lopšelis-darželis „Bitutė“ organizuoja Respublikinį ikimokyklinio ugdymo įstaigų ankstyvojo amžiaus vaikų šokį „Linksmosios rankytės“.

Tikslas – paskatinti ankstyvojo amžiaus vaikus ir mokytojus atskleisti vaikų higienos ir savitvarkos įgūdžius per kūrybiškumą ir aktyvų judėjimą.

Šokyje kviečiame dalyvauti Respublikos ikimokyklinio ugdymo įstaigų ankstyvojo amžiaus vaikų grupes (nuo 1 iki 3 metų) ir mokytojus, ugdančius ankstyvojo amžiaus vaikus.

• Šokio dalyviai užpildytą paraišką (Priedas Nr. 1) atsiunčia el. paštu: vilnius@gmail.com  iki 2021 m. balandžio 16 d.
  • Visiems dalyviams, pateikusiems paraiškas, bus išsiųstas dainos įrašas, pagal kurį bus kuriamas Šokis. Dainos pavadinimas „Džimba – plaunu plaunu rankutes“ (Su Ieva Norkūniene).
  • Šokyje dalyvaujanti ankstyvojo amžiaus vaikų grupė sukuria Šokio judesius pagal atsiųstą dainos įrašą. Šokio trukmė – viena minutė.
  • Šokis bus šokamas 2021 m. gegužės 4 d. 10 val.  tiesiogiai, pagal organizatorių paleistą muziką, per „Zoom“ prisijungimo platformą. „Zoom“ prisijungimo nuoroda bus atsiųsta dieną prieš Šokį 2021 m. gegužės 3 d.
  • Šokio įrašas bus patalpintas Vilniaus lopšelio-darželio „Bitutė“ interneto svetainėje https://darzelisbitute.lt.

Visi dalyviai bus apdovanoti įstaigos padėkos raštais, kurie bus išsiųsti  paraiškoje nurodytu el. paštu.
Šokio „Linksmosios rankytės“ nuostatai

Dalyvio paraiška