Rudens Mandalos

Mandalų kūrimo šaknys slypi gamtoje. Labai dideliuose ir labai mažuose masteliuose sutinkamas apskritimas su centru yra vienas labiausiai paplitusių ir didžiausią pasigėrėjimą keliančių modelių gamtoje. Besigėrint gėlėmis, snaigėmis, vandens ratilais ar galaktikų sūkuriais vidinis džiaugsmas ir ramybė mus užplūsta neatsitiktinai.

Spalio 14 dieną „Bitutėje“ startavo kūrybinė MANDALŲ savaitė, subūrusi vaikus, tėvus ir pedagogus rudeniškai spalvingiems kūrybiniams ieškojimams.

Dar kartą įkvėpkit, nes mes jautėm.

Nusišypsokit, nes kurti buvo taip gera, kad net nesinorėjo namo.

Pamatykit, nes mes labai stengėmės.

Tikėkit, nes emocinė ir fizinė gerovė slypi ramybėje ir gamtoje.

Fiksuodama savaitės akimirkas ir žiūrėdama į vaikus, besibūriuojančius už rankų aplink mandalas pagalvojau, kad nenutrūkstama rankų grandinė būna tik sustojus ratu. O gal mūsų vaikai  ir yra pasaulio vienybės ir sėkmės apskritimas?  Stovėkite drąsiai vaikai. Mes jumis tikime.

JURGA ir DALIA.  Ačiū už įkvėpimą. Ačiū už spalvingą ir kitokį spalį. Tikiu, kad dar pakartosim.