Tarptautinis projektas „Kartu paskaitykime knygelę“

„Pelėdžiukų“ ir „Drugelių“ grupėms nusišypsojo ypatinga drambliška laimė dalyvauti tarptautiniame projekte „Kartu paskaitykime knygelę, kurią iniciavo vaikų mylima rašytoja Evelina Daciūtė.
Susipažinę su rašytojos kūryba ir išvartę spalvingas jos knygas, mažieji skaitytojai vienbalsiai nusprendė, kad smagiausia iš visų yra nuotykių kupina istorija „Drambliai ėjo į svečius“ (……tolimose džiunglėse laimingai gyveno dešimties dramblių šeima – mama dramblė, tėtis dramblys, močiutė dramblė, senelis dramblys ir šeši maži drambliukai. Kartą jie visi išsiruošė į svečius. Tačiau, kai šeimoje tiek narių, pakeliui atsitinka įvairiausių dalykų. Buvo dešimt dramblių. Kiek jų atėjo į svečius?….)
Stebėdami vaizdus Smart lentoje, vaikai nagrinėjo džiungles, sužinojo įdomiausių faktų apie dramblius, tyrinėdami mieles, gamino dramblio pastą, išsiaiškino dramblio kūno dalis ir net matavo ūgį savo kūnu. Ar galite įsivaizduoti, kad vieno dramblio ūgis atitinka net keturis penkiamečius vaikus! Kiekvienas pasigamino po savo drambliuką, sugalvojo vardą ir išbandė jo straublio veikimo principą. Pasigaminę kaukes bei įsikūniję į pasakos herojus, įveikdami matematinius uždavinius išgyveno pasakišką, neįtikėtiną kelionę mylimos rašytojos Evelinos Daciūtės knygos puslapiais.
Na, o kaip manote Jūs, kiek gi dramblių atėjo į svečius?

Skip to content