Technologijų festivalis Šeškinėje 2020-09-11, 9:00–14:00 val.

Kviečiame visus ypač mažuosius šeškiniečius dalyvauti viename iš įdomiausių jau tradicija tapusių renginių – Inovacijų festivalis! Praeitais metais sulaukėme didelio susidomėjimo, todėl šiais metais ir toliau išbandysite šiuolaikines technologijas!

Festivalis vyks Šeškinės bendruomenės centre (Šeškinės g. 28, 2 aukštas) bei lauke šalia aikštės.

Nuo 9 val. iki 14 val.

Tai unikali galimybė pasinerti į šiuolaikinių technologijų pasaulį! Žaisime virtualią realybę, kursime papildytą tikrovę, modeliosime 3D kūrinius, važinėsime riedžiais ir valdysime robotus!

Planuojamos veiklos:

1. 3D modeliavimas;
2. Virtuali realybė;
3. Papildyta realybė:
4. Važinėjimas riedžiais;
5. Bendra nuotrauka iš drono.

RENGINIO METU PRIVALOMA DĖVĖTI KAUKES BEI LAIKYTIS KITŲ TEISĖS AKTŲ REIKALAVIMŲ!

Renginys finansuojamas pagal Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2020 metų veiksmų plano įgyvendinimo 1.1.5. priemonės „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ įgyvendinimo Vilniaus miesto savivaldybėje projektų atrankos konkurso asociacijos ,,Šeškinės bendruomenių sąjunga” laimėta projektą ,,Šeškinės gyventojų įtrauktis į bendruomenės gyvenimą per mobilias užimtumo veiklas ,,Šeškinė 360 laipsnių kampu“

Renginio partneriai: Jaunųjų mokslininkų akademija
Renginio rėmėjai: LR socialinės apsaugos ir darbo ministerija, Vilniaus miesto savivaldybė

Skip to content