Trapus tropinių drugelių ir neįtikėtinų vabzdžių pasaulis „Drugelių“ grupėje

„Drugelių“ ir „Gandriukų“ grupių ugdytiniai turėjo galimybę pasinerti į magišką drugelių ir kitų egzotinių vabzdžių pasaulį dalyvaudami KUPU KUPU edukacinėje veikloje.

Trapūs, tarsi iš pasakų šalies atskridę, drugeliai  stebino savo išskirtiniais raštais, spalvomis ir netgi dydžiu. Didžiausias pasaulyje drugelis, pasirodo, visiškai nesimaitina ir net neturi straubliuko, nes  maisto medžiagas savo gyvenimui yra susikaupęs iš to meto kai jis buvo vikšru. Neįtikėtinas vabzdys ūsuotis gali sugraužti net visą medinį namą. Ar žinojote, kad driežai gali skraidyti? Toks yra driežas skraiduolis. Voras krabas turi dvi priekines krabo kojas. Štai toks stebuklingas ir mįslingas vabzdžių pasaulis, o kitokia ugdymo(si) patirtis ir išgyventos emocijos vaiką paskatina atrasti kažką naujo ir į pasaulį pažvelgti tyrėjo akimis.

 

Skip to content