Vaikų ugdymas namuose karantino metu ir mokesčio skaičiavimas

Gerb. Tėveliai,

atsižvelgdami į šiuo metu esančią sudėtingą epidemiologinę situaciją šalyje, viso darželio bendruomenė stengiasi dėl vaikų geros savijautos, bendravimo poreikio patenkinimo bei patyriminio džiaugsmo ir tuomet, kai jie negali būti kartu su savo draugais ir auklėtojomis grupėse, todėl siekdami užtikrinti kokybišką ugdymą namuose, parengėme Vaikų  ugdymo karantino metu namuose gaires, padėsiančias vaikui ugdytis ir nepamiršti darželio. Gairių infografike  nurodomi patarimai, kaip susikurti veiklos aplinką, palaikyti dienos ritmą, planuoti kūrybines veiklas, susidaryti dienos planą ir laikytis darbotvarkės, bendradarbiauti su pedagogais bei švietimo pagalbos specialistais. Šios gairės padės Jums ugdyti vaiką namuose siekiant bendrų ugdymo tikslų  su savo grupių pedagogais.

Artimiausiu metu auklėtojos pateiks papildomą informaciją, kokiu būdu su Jumis bus bendradarbiaujama (platformoje, el. paštu, telefonu ar kt.), kur bus skelbiamos užduotėlės, kaip vyks grįžtamasis ryšys ir sprendžiami kiti su ugdymu susiję klausimai. Kartu mes esame stiprūs, todėl viliamės, kad bendromis pastangomis užtikrinsime įdomų bei kūrybišką vaikų ugdymą ir mažieji patirs atradimo džiaugsmą ir karantino metu likę namuose!

Kilus klausimams, maloniai prašome kreiptis tel.: (8 5)  246 3303 ir (8 5)  246 3171

Informacija dėl mokesčio skaičiavimo.

  • Jei grupei taikoma izoliacija dėl sąlyčio su asmeniu, kuriam diagnozuota COVID-19, tokiu atveju neskaičiuojamas mokestis nei už maitinimą, nei už ugdymą.
  • Jei vaikas yra saviizoliacijoje dėl kitų šeimos narių, tokiu atveju mokestis už maitinimą nemokamas, už ugdymą – mokamas.
  • Jei visam darželiui Administracijos direktoriaus įsakymu taikomas infekcijų plitimą ribojantis režimas, tokiu atveju neskaičiuojamas mokestis nei už maitinimą, nei už ugdymą.

Už vaikus, kurie turi galimybę likti namuose ir nelankyti įstaigos karantino laikotarpiu, mokestis už maitinimą nemokamas, už ugdymą – mokamas.

Skip to content