Virtuali nuotraukų paroda ,,Velykomis pasipuošusios durys“

RESPUBLIKINĖ IKIMOKYKLINIO IR PRIEŠMOKYKLINIO  UGDYMO ĮSTAIGŲ IR ŠEIMŲ VIRTUALI NUOTRAUKŲ PARODA

,,VELYKOMIS PASIPUOŠUSIOS DURYS“

Vilniaus lopšelis-darželis „Bitutė“ organizuoja virtualią nuotraukų parodą „Velykomis pasipuošusios durys“, skirtą ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų bendruomenių kūrybiškumo ugdymui.

Darbų pateikimo tvarka:

1. Parodos dalyviai, naudodami įvairias dailės priemones bei antrines žaliavas, puošia duris Velykine tematika.
  2. Parodai pateikia Velykomis dekoruotų durų nuotraukas.
  3. Puošybos rezultato nuotraukas ir užpildytą dalyvio kortelę siunčia iki 2021 m. balandžio 8 d. elektroniniu paštu zvirbliukai@gmail.com.
  4. Virtualios parodos ekspoziciją bus galima pamatyti Vilniaus lopšelio-darželio „Bitutė“ interneto svetainėje darzelisbitute.lt nuo 2021 metų balandžio 14 d.
  5. Visiems parodos dalyviams (mokytojams) bus išsiųstos skaitmeninės Vilniaus lopšelio-darželio „Bitutė“ padėkos, dalyvio kortelėje nurodytu elektroniniu paštu.

Išsamiau apie  parodą galite paskaityti parodos nuostatuose.