Apie mus

Lopšelis-darželis „Bitutė“ duris atvėrė 1982 m. sausio 27 d. Jis, kaip namų židinio ugnis, šildo ir teikia pasitikėjimo, bendravimo džiaugsmą. Tai moderni, šiuolaikiška, atvira partnerystei ugdymo įstaiga.

Patikslinta informacija:

– 6 mokytojai-mokytojo kvalifikacinė kategorija

– 9 mokytojai-vyr. mokytojo kvalifikacinė kategorija

– 9 mokytojai-mokytojo metodininko kvalifikacinė kategorija

Ugdymo procesas yra nuoseklus, atliepiantis vaiko ir šeimos poreikius.
Lopšelyje-darželyje vykdomas ankstyvasis, ikimokyklinis ir priešmokyklinis ugdymas. Vaikai sėkmingai brandinami mokyklai. Teikiama logopedo ir psichologo pagalba.

Vizija

Lopšelis-darželis „Bitutė“, esantis Šeškinės mikrorajone – moderni, šiuolaikiška, atvira partnerystei ugdymo įstaiga. Institucijos kultūrinis įsipareigojimas – tenkinti klientų (tėvų ir vaikų) poreikius, naudojant tautines tradicijas, priemonių, metodų ir ugdymo sistemų visumą. Užtikrinti individualybės raidą ir plėtrą nevaržant pasirinkimo laisvės. Aukštas pedagoginės kultūros bendruomenės ir tėvų lygiavertiškumas. Palanki darželio psichologinė atmosfera, demokratiški bendruomenės narių tarpusavio santykiai. Fizinė ir dvasinė vaiko sveikata – investicija į ateitį.

Misija

Ankstyvojo, ikimokyklinio, priešmokyklinio ugdymo įstaiga garantuojanti kokybišką ugdymą, tenkinanti vaiko prigimtinius, socialinius, pažintinius poreikius ir laiduojanti socializaciją besikeičiančioje visuomenėje. Svarbiausias ugdymo principas – saugus, mąstantis, laisvas, iniciatyvus, kūrybingas ir atsakingas vaikas.

Filosofija

Vaikas – unikalus gamtos reiškinys, tėvų, pedagogų, visos visuomenės ir saviauklos kūrinys ir jo ugdymo dėsniai yra gerai suprantami tik tiems, kurie išsamiai juos nagrinėja, gilinasi, ieško, nuolat tobulėja, perima patirtį, atsinaujina. Pažinti vaiką, jo organizmą nėra lengva, tačiau kasdien stebint, laikantis paprastų, bet tikslių gamtos dėsnių, sveikos gyvensenos ir higienos kultūros, – vaiko gyvenimą galima padaryti pilnavertį, džiaugsmingą ir laimingą.
Tada kiekviena diena tėvams teiks džiaugsmą, laimę, o vaikystės pedagogams – pasitikrinimą ugdymo rezultatais, gera vaikų savijauta, džiugia nuotaika ir žvalumu.

Prioritetai 2019 – 2020 m. m.

1. Inkliuzinio ugdymo galimybės darželyje, tenkinant visų ugdymosi dalyvių poreikius.
  2. Fizinio aktyvumo skatinimas darželyje, remiantis įstaigos integruota olimpinio ugdymo programa ‚,Po olimpinį žiedą į „Bitutės avilį“.
  3. Ekologinės savimonės ugdymas darželyje
GRUPĖ MOKYTOJAI DIRBANTYS PAGAL IKIMOKYKLINIO/PRIEŠMOKYKLINIO UGDYMO PROGRAMĄ KVALIFIKACINĖ KATEGORIJA
„Ežiukų“ grupė Dalia Rimšienė Vyr. mokytoja
Mokytojo padėjėja – Vilma Skruolienė
MOKYTOJAI KVALIFIKACINĖ KATEGORIJA
Meninio ugdymo pedagogas Girdutė Čeikuvienė Mokytoja
Neformaliojo ugdymo pedagogas (fiziniam ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų lavinimui) Gediminas Bražionis Mokytojas
Psichologė Liana Sapegina 4 kategorija
Logopedė Zita Bilotaitė Pedagogė
Mokytojo dirbančio pagal ikimokyklinio/priešmokyklinio ugdymo programą padėjėjas
(su SUP turinčiais vaikais)
Tamara Gobienė Mokytojo padėjėja
Lopšelio-darželio tradicijas apsprendžia „Bitutės“ bendruomenės kultūrinio gyvenimo intensyvumas bei puoselėjamos vertybės:
  • Rugsėjo 1-osios šventė.
  • Sveikatos diena.
  • Teatro dienos sausio mėnesį.
  • Kalendorinės šventės.
  • Darbuotojų sveikinimas baigus studijas.
  • Darbuotojų kelionės po Lietuvą mokslo metų baigimo ir Mokytojų dienos proga.
  • Priešmokyklinukų išleistuvės.
  • Bendruomenės šventė birželio mėnesį.

Šiuo metu darbo pasiūlymų neturime.